VPS hooldus

Valvoline Professional Series (VPS) on tootesari, mis on mõeldud sõidukite profesionaalseks hooldamiseks. Tänapäeval on autode hoolduse välbad pikenenud ja seoses sellega on Valvoline töötanud välja VPS tootesarja mis sisaldab toitesüsteemi puhastusainet bensiini ja diiselmootoritele, mootori jahutusüs- ja õlitussüsteemi puhastajat ning salongi värske õhu, soojendus ja kliimasüsteemi puhastusainet.

  1. VPS sari taastab ja parendab süsteemide tööomadusi
  2. VPS sari puhastab süsteeme ja vähendab kulumist
  3. VPS sari suurendab hoolduse kvaliteeti

VPS SynPower toitesüsteemi puhastusaine

Kaasaegsed mootorid on muutunud tehniliselt üha täiuslikumaks ja väga täpselt töödelduks. Isegi väike kogus süsiniksadestisi, mis on tekkinud põlemata kütusest, võib mootorit kahjustada ning põhjustada tööomaduste halvenemise ja kütusekulu kasvu. Toitesüsteemi puhastusained Valvoline SynPower on tõestanud oma tõhusust sõiduki võimsust vähendavate sadestiste kiirel eemaldamisel ja iga
hoolduskorra tulemuslikkuse tõstmisel. Toitesüsteemi puhastusained Valvoline SynPower on suure kontsentratsiooniga ning neis on kasutatud komponendispetsiifilisi V põlvkonna sünteetilisi pesuaineid, mis võimaldavad võimsust vähendavad sadestised toitesüsteemist
kõrvaldada. 

VPS Radiator Flush

Jahutussüsteemi sisepesu vedelik Valvoline VPS Radiator Flush aitab tagada jahutussüsteemi tõhusust ja jõudlust, täiendades jahutusvedeliku süsteemi kaitsmisel. Saasteainete eemaldamine jahutussüsteemist parandab soojusülekannet ja liikuvate mootoriosade jahutamisel on jahutusvedeliku mõju tõhusam. Saasteainete akumuleerumine võib lisaks soojusülekande takistamisele põhjustada ka elektrokeemilist korrosiooni. Jahutussüsteemi sisepesu vedelik Valvoline Radiator Flush on pindaktiivsete ainete, pesuainete ja happeneutralisaatorite tugevatoimeline kombinatsioon. Toode on spetsiaalselt välja töötatud õli, vahu ja mustuse kiireks emulgeerimiseks ning lahtise rooste ja katlakivi eemaldamiseks jahutussüsteemi kõikidelt komponentidelt.

VPS Engine Flush

Mootori sisepesu vedelik Valvoline Engine Flush kuulub tänapäevaste keerukate sõidukimootorite hooldustoodete uusimasse põlvkonda. Valvoline Engine Flush on esmaklassiline puhastusaine, mis ei kahjusta mootorit, klapijuhikuid ega tihendeid. Samuti ei sisalda see muid lisandeid, mis võiksid mootoriõlile ebasoodsat mõju avaldada.

VPS Conditioner Odor Treatment

Kliimaseadme lõhna-aine Valvoline Air Conditioner Odor Treatment kõrvaldab sõidukist ebameeldiva lõhna põhjused: hallituse, kopituse ja seente kasvamise kliimaseadme aurustis. Meeldiv lõhn neutraliseerib fungitsiidide mõjul tekkinud ebameeldiva lõhna viivitamatult. 24 tunni jooksul hakkab meeldiv lõhn (lõhna toime) vähenema ning sõidukisse jääb ainult värske lõhn.