Haagisekonksu paigaldus

ABC Autoteenindus OÜ paigaldab sõiduautodele, väikebussidele, kaubikutele ja maasturitele haagisekonkse. Paigaldame statsionaarseid kui ka eemaldatavaid haagisekonkse.

Eemaldatavad haagisekonksud sobivad neile klientidele kes peavad oma sõidukiga palju sõitma Lääne - Euroopa teedel. Lääne - Euroopa teedel on keelatud sõita sõidukiga millel haagisekonks ulatub auto kerest väljaspoole.  Tänu lihtsale ühendussüsteemile saate mõne käeliigutusega veokonksu eemaldatava osa sõiduki külge ühendada või kiirelt eemaldada. Pärast haagisekonksu eemaldamist jääb nähtavale osadel sõidukitel ainult veokonksu korpuse ääreosa kuid mõnedel autodel saab selle katta spetsiaalse tagastange kaanega, sellisel juhul ei ole midagi märgata. 

 

 

 

Lisaks eemaldatavale haagisekonksudele pakume ka statsionaarseid poltliitega veokonkse. Statsionaarsed haagisekonksud sobivad neile kes vajavad  veokonksu igapäevaseks kasutamiseks. Hoolimata statsionaarsest veokonksu ehitusest on ka sellise sõidukiga võimalik ilma haagisetta sõita Lääne - Euroopa teedel. Statsionaarsetel haagisekonksudel on võimalik sõidukist välja ulatuv osa eemaldada, kuigi seda ei ole teha nii mugav kui eemaldataval variandil. Keerates lahti kaks kinnituspolti on siiski võimalik eemaldada veokonks auto küljest.

 

Hinnapakkumist Teie autole sobivale haagisekonksule ja selle paigaldusele saab küsida siin