Piduriketaste treimine

ABC Autoteenindus OÜ omab alates aastast 2000 pikaajalist kogemust piduriketaste treimisel. Piduriketaste treimisel kasutatakse spetsiaalset  Saksamaal toodetud firma Hunger seadet.

Pidurikettaid soovitame treida piduriklotside vahetusel kui ketaste tööpind on kulunud ebaühtlaselt. Piduriketaste tööpindade treimisega tagatakse pidurite efektiivne ja pikaajaline töötamine. Pannes uued piduriklotsid kulunud ja äärest rantidega pidurikettale, siis klotside tööpinna kontakt piduriketaste tööpinnaga on esialgu väike. Seetõttu on auto pidurite efektiivsus väike ja pidurid tunduvad "tuimad". Piduriketaste   treimise vajadus tehakse kindlaks remonttööde käigus. Piduriketaste treimisega on võimalik sirgestada kõverad pidurikettad, ehk kui pidurdades auto jõnksutab või rool vibreerib, siis saame edukalt probleemi kõrvaldada sageli pidurikettaid vahetamata. Kliendil on võimalik tuua piduriketas või pidurikettakettad, ehk ei pea tulema koos autoga. Piduriketaste eraldi toomine sobib neile kes soovivad ise oma autot parandada. Tulles koos autoga pidurite remonti, siis pakub ABC Autoteenindus OÜ täisteenust kogu pidurisüsteemi hoolduseks. Pidurisüsteemi hoolduses puhastame ja määrime pidurisadulad või remondime pidurisupordid, vahetame piduriklotsid, treime või vahetame pidurikettad. Tulles autoga teenindusse saame korrastada kliendi sõiduki pidurid komplektselt. Maksimaalne piduriketta läbimõõt mida saame treida on 330mm. Perforeeritud ja jahutus soontega kettaid ei treita. Rattalaager peab olema pidurikettast eemaldatud.

Piduriketta treimine maksab 16,90.- € (püsikliendile 15,72.- €), hind ei sisalda piduriketta demontaaži autolt ja montaaži autole.